Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Koronawirus: kolejne przypadki w Małopolsce. Na Podhalu nie ma nowych zakażeń - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 9 kobiet i 13 mężczyzn, w wieku od 23 do 84 lat, z Krakowa (1), powiatu bocheńskiego (15), wielickiego (2), myślenickiego (2 osoby) oraz powiatów: nowosądeckiego i gorlickiego (po 1 osobie).
Na przejściu granicznym w Chyżnem bez kolejek - Mimo przedświątecznego okresu, ruch na jedynym w naszym regionie czynnym przejściu granicznym jest niewielki.
Zakopiańska policja apeluje o odłożenie wizyt na cmentarzach - Jeżeli mieszkańcy Zakopanego będą licznie odwiedzać nekropolie pojawią się tam patrole policji, a funkcjonariusze mogą rozpytywać przebywające tam osoby.
Koronawirus w Małopolsce: bieżące informacje - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 10 kobiet i 8 mężczyzn, w wieku od 24 do 75 lat, z Krakowa (6 osób), Nowego Sącza (1 osoba), powiatu limanowskiego (4 osoby), wielickiego (4 osoby), nowosądeckiego (1 osoba), suskiego (1 osoba) i dąbrowskiego (1 osoba).
Towarzystwo Opieki nad Zabytkami alarmuje: "Budynek będzie czterokrotnie większy" - ZAKOPANE. Wojewoda Małopolski podpisał zgodę na budowę przy szlaku do Doliny Białego apartamentowca dla 100 mieszkańców. Będzie on czterokrotnie większy, niż wyburzony przed laty pensjonat. Budowie sprzeciwiali się i Urząd Miasta i Powiat Tatrzański.
Śmiertelny wypadek w Ponicach - Podczas prac leśnych ciągnik rolniczy przygniótł 71-letniego mężczyznę.
Rabczański szpital apeluje o pomoc - Szpital Miejski w Rabce-Zdroju i władze miasta zwróciły się do przedsiębiorców, wszelkich instytucji, fundacji, stowarzyszeń, jednostek samorządu terytorialnego, osób prawnych i prywatnych o wsparcie finansowe lub rzeczowe.
Policja w kościele w Sromowcach Wyżnych. Ksiądz upomniany - W Niedzielę Palmową na mszy św. w kościele w Sromowcach Wyżnych było ok. 60 ludzi, zamiast 5, bo tylu dopuszczają przepisy w związku ze stanem epidemii. Sprawą zajęła się policja i sanepid.
Nowy Targ: obniżenie czynszów w lokalach miejskich - NOWY TARG. Burmistrz podjął zdecydował o wydłużeniu terminu płatności i obniżeniu czynszów dla przedsiębiorców najmujących lokale użytkowe oraz dzierżawiących nieruchomości stanowiące własność Miasta. Pierwszy miesiąc, za który będzie możliwe ustalenie niższego czynszu to kwiecień br.
Koronawirus: kolejne przypadki w Małopolsce - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 7 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 23 do 77 lat, z Krakowa (3 osoby), Tarnowa (1 osoba), Nowego Sącza (1 osoba), powiatu bocheńskiego (3 osoby), miechowskiego (2 osoby) oraz jedna osoba z innego województwa.
Nocny pożar tarasu (zdjęcia) - W nocy w Jabłonce spłonął drewniany, wolnostojący taras widokowy przy ulicy Na Skarpie.
F.H.P. Janas - Kupuj świeże mięso i wędliny przez internet z dostawą do domu (art. sponsorowany) - Zakupy naszych produktów bez wychodzenia z domu? Tak, teraz to możliwe! Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego sklep.firmajanas.pl
Pożar w drewnianej willi na Jaszczurówce (zdjęcia) - ZAKOPANE. Wieczorem strażacy otrzymali zgłoszenie o zadymieniu w drewnianej Willi na Jaszczurówce.
Małopolska: kolejni zakażeni koronawirusem - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 6 kobiet i 2 mężczyzn, w wieku od 42 do 69 lat, z powiatu wielickiego (2 osoby), brzeskiego (2 osoby), bocheńskiego (1 osoba), myślenickiego (1 osoba), proszowickiego (1 osoba) oraz krakowskiego (1 osoba).
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
Accommodation
Pensjonat Anna
check more 
Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg
Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty