Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Auto wypadło z drogi i roztrzaskało ogrodzenie (zdjęcia) - Do wypadku doszło na ulicy Kasprowicza w Zakopanem.
Rabka-Zdrój przyłączyła się do Strajku Kobiet (zdjęcia) - W Parku Zdrojowym odbył się protest w ramach ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Wzięło w nim udział ok. 100 osób, była to głównie młodzież rabczańskich szkół średnich, studenci, ale nie tylko.
Odsłonięcie pomnika odwołane - W związku z obostrzeniami, jakie obowiązują w czerwonej strefie, organizatorzy poinformowali o odwołaniu uroczystości odsłonięcia pomnika prof. Jana Rudnika w Parku Zdrojowym w Rabce-Zdroju.
Rozpoczęła się budowa mostu za Żanexem (zdjęcia) - Trwają intensywne prace na budowie nowej zakopianki z Rdzawki do Nowego Targu. Za betoniarnią Żanex, na wysokości ul. Ludźmierskiej ruszyły przygotowania do budowy mostu nad potokiem Czarny Dunajec.
77 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie nowotarskim, 56 w tatrzańskim - Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 2182 osób w Małopolsce.
Tymczasowo naprawiono drogę w rejonie Przełęczy Knurowskiej, ale konieczna głębsza przebudowa - Podmyta i załamana na odcinku ok. 30 metrów droga w rejonie Przełęczy Knurowskiej, między Knurowem, a Ochotnicą Górną, została tymczasowo naprawiona. Powiat szuka jednak pieniędzy na przebudowę górskiego odcinka tej drogi.
Zażartował, że ma bombę... Zatrzymała go straż graniczna, kapitan odmówił zabrania do samolotu - Lepiej liczyć się ze słowami na lotnisku w Balicach. Odmową zabrania na pokład samolotu i mandatem karnym zakończyła się w poniedziałek wieczorem podróż dwójki młodych pasażerów. Kiepski żart spowodował, że zamiast polecieć do pracy w Londynie, musieli opuścić teren krakowskiego lotniska.
Rabka-Zdrój obawia się strefy konserwatorskiej - - Nikt z nami tego nie konsultował. Zostaliśmy zaskoczeni tą decyzją - mówi burmistrz Leszek Świder. Małopolski Urząd Ochrony Zabytków wszczął postepowanie ws. wpisu do rejestru zabytków układu urbanistycznego centrum Rabki-Zdroju. W strefie tej znajdą się m.in. bloki i osiedla mieszkaniowe.
"Musicie coś zrobić" - apel do radnych w sprawie rozbudowy skrzyżowania ulic św. Anny i Grel - NOWY TARG. "Moi Mocodawcy padli w ostatnim czasie ofiarami mowy nienawiści, szykan oraz fizycznych aktów brutalności i wandalizmu /.../ czy ich całkowitej eskalacji, którą było podpalenie ich mienia /.../ Jako organy stanowiące Gminy i Powiatu muszą Państwo coś zrobić z zaistniałą sytuacją" - pisze w liście do radnych miejskich i powiatowych pełnomocnik rodziny Lejów.
Pożar w budynku Muzeum Kornela Makuszyńskiego (zdjęcia) - ZAKOPANE. Około północy strażacy wezwani zostali do pożaru w budynku Muzeum Kornela Makuszyńskiego przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera.
Godziny dla seniorów pod nadzorem policji i straży miejskiej - Zakopiańscy policjanci i strażnicy miejscy kontrolowali we wtorek sklepy wielkopowierzchniowe na terenie Zakopanego. Sprawdzali, czy przestrzegane są tzw. godziny dla seniorów.
Czterolatek potrącony przez samochód - NOWY TARG. Do wypadku doszło na ulicy Sobieskiego.
Dyrektor szpitala ma koronawirusa - Dyrektor Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu Marek Wierzba ma pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2 i przebywa w izolacji domowej.
Nocny wypadek między Falsztynem, a Frydmanem - Około godziny 1 w nocy policja otrzymała zgłoszenie, że w przydrożnym rowie znajduje się uszkodzony samochód. Przy aucie nie było jednak nikogo.
Wypadek na węźle w Poroninie (zdjęcia) - Według pierwszych ustaleń, samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w latarnię. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, która znajdowała się przy drodze.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty