Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Premier przyleciał na skoki (zdjęcia) - Po południu śmigłowiec z premierem Mateuszem Morawieckim na pokładzie wylądował na lotnisku w Nowym Targu. Stąd rządowa limuzyna zabrała go do Zakopanego.
Wypadki w Tatrach - Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Zakopanem drugi raz ruszyli w Tatry pomagać turystom.
Przedszkole do likwidacji - Władze Rabki-Zdroju chcą zamknąć najstarsze przedszkole w mieście z powodu oszczędności.
Koniec blokady zakopianki - Zakończył się protest mieszkańców Krzyszkowic na zakopiance. Droga na odcinku Kraków - Myślenice jest już przejezdna.
Wzmożone działania policji w związku z Pucharem Świata. Na skoczni spokojnie, ale w pensjonatach awantury - Wczorajsze kwalifikacje do niedzielnego konkursu na Wielkiej Krokwi przebiegły spokojnie. Policja nie odnotowała żadnego poważnego zdarzenia. Kwalifikacje na skoczni w Zakopanem obejrzało około 9 tysięcy osób.
Po pijanemu chciał wyskoczyć z okna - Zakopiańscy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Płocka, który w Zębie chciał wyskoczyć z okna pensjonatu. Mężczyzna był nietrzeźwy.
Protest na zakopiance - kibice stoją w korku (zdjęcia) - Zgodnie z zapowiedziami, mieszkańcy Krzyszkowic zorganizowali protest. Spowodował on wielokilometrowy korek na zakopiance w kierunku Zakopanego. Stoją w nim kibice, którzy jadą na Puchar Świata w skokach narciarskich.
Dawid Kubacki wygrywa kwalifikacje na Wielkiej Krokwi (zdjęcia) - Pięciu Polaków zakwalifikowało się do niedzielnego indywidualnego konkursu Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem.
Uwaga kierowcy, w sobotę możliwa blokada zakopianki - - Pomimo poinformowania mieszkańców Krzyszkowic przez GDDKiA na jakim etapie jest przebudowa skrzyżowania na bezkolizyjne i przedstawienia kolejnych działań część mieszkańców zapowiedziała, że będzie blokować zakopiankę, w sobotę 25 stycznia, pomiędzy godz. 8.00 i 11.00 - informuje Iwona Mikrut z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
2,3 mln euro na remont ruin zamku Pieniny, nowe odcinki ścieżek rowerowych i miasteczko komunikacyjne w Nowym Targu - W Urzędzie Gminy Nowy Targ obradował Komitet ds. mikroprojektów Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020, na którym zatwierdzono do dofinansowania 33 polsko-słowackie przedsięwzięcia. Wśród nich jest remont ruin zamku Pieniny.
Wypadek na dwupasmówce w Nowym Targu - Na skrzyżowaniu zakopianki z ul. Szaflarską zderzyły się dwa samochody osobowe.
Duży wypadek na skrzyżowaniu przy Nowej Białej (zdjęcia) - Trzy samochody, w tym jeden dostawczy, zderzyły się na skrzyżowaniu dróg na Trybsz, Nową Białą i Białkę Tatrzańską.
Zmiana terminu Biegu Podhalańskiego - Zaplanowany na dzień 1 lutego - XI Bieg Podhalański zostaje przeniesiony na inny termin. Powodem jest brak wystarczającej ilości śniegu do przygotowania trasy biegowej. Miejscami - w ogóle nie ma śniegu na trasie.
Uwaga na fałszywe bilety na konkursy Pucharu Świata - Zakopiańska policja ostrzega przed kupowaniem biletów na skoki narciarskie z drugiej ręki. Pod Giewontem pojawiły się bowiem podrobione wejściówki na Wielką Krokiew.
Potrącenie na pasach. Kobieta w szpitalu - Przed południem na ulicy Głównej w Szczawnicy na oznakowanym przejściu dla pieszych samochód potrącił kobietę.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Willa Magiera noclegi Pieniny
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Willa "U Gerwazego"
Prices 40 - 70
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty